Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 Dati-va cu parerea daca e bine

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 12:05 am

Admin: .::Lucian::.
Dovada o am in format txt salvata in pc...cine are nevoie sa o ceara ..id de mess wally_0812.
Ma baneaza 10 minute pentru ca am stat 1 minut afk ? si pe unu il ia si il freaca cu slap`uri de nici nu mai pot juca ? Frumos nu...si pentru ca iam spus face reguli el..cine dracu ia dat admin lu leguma ala wa ? ia mai facut observatii unu din admini o data ..chiar nu se poate face nimic ? Dupa ban`ul de 10 minute e logic ca mi`am luat foc si lam injurat ..(si am sa`l mai injur nu`i problema)..sa trezit sa mai dea un ban de 1337 de minute...pentru ce ? El nu`si da seama ca streseaza lumea ? E admin ? Face el legea sau tre sa se supuna unor legi ca si noi care jucam pe server ? Va e prieten si stie ca nu are ce pati ...sa`mi spuneti ca nu mai intru pe servar si sanatate .
Sus In jos
Bl4cK@Ng3L
Admin Server
Admin Server
Bl4cK@Ng3L


Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Torino

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: booh   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 1:05 am

daca e ala motivul pt care tea bannat plm...nu e chiar corect sa zicem chiar deloc...
Sus In jos
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 2:17 am

Chiar asa e ...si ai id`ul meu de mess acolo ..pot sati dau si ce am salvat din consola nu`i problema. Nu cred ca e prima oara cand intru aici...si niciodata nu am fost banat. De cand e colegu admin face el lege dupa propria mentalitate. I se pune pata da cu paru. Acum nu ca as avea eu ceva cu el dar abuzeaza...Si acum normal am ramas ban`at pentru prostia lui normal....face ce face enerveaza lumea ...e logic sa`l enervez si eu da`s cam vulgar de obicei cand ma deranjeaza cineva..Smile si asta`i motivul pentru ultimul ban de 1337 de minute sau cat a dat...dar pentru unele cazuri se poate face o exceptie se da un gag sau kick..daca insistam putea da ban nu ?
Sus In jos
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 8:08 pm

Deci mai uitate un pic sa vezi ce se aproba ca probe,nu COPY PASTE.
Daca faceai un print era mult mai bine,asa intr'un text se poate modifica.
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeMier Noi 04, 2009 11:04 pm

Never...ti se pare ca am postat de prea multe ori ...sa auzit de prea multe ori de mine ? Ti se pare ca sunt vreun pusti care nu are ce face si se apuca de modificat texte si de pus abureli pe ici pe colo ? Te inseli amice...eu doar joc si atat ..si nu vreau sa ma ia lumea la misto pe unde intru ...cred ca m`ai vazut pe server ....dar poate nu ai dat importanta....nu sunt genu....si in primul rand nu`mi caut treaba de genu. Asta e singurul server pe care intru...si aici joc tot timpul....de aia fac panarama..ceilalti admini cum de nu au zis nimic de mine si nu mam certat niciodata cu nimeni ... ? sa ma inveti sa fac si screenshot ca sati dau de alta data sa nu crezi ca stau s modific formatele txt.. Iar pentru ce a facut lucian..ami trebuia vreo 10 screenshot`uri Smile) Ai inteles bine bine..nu asta e...si sper sa faceti ceva...
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 1:42 am

BA DECI LASO DREAQ...DIN CAUZA TA AM SA MA CERT CU TOATA LUMEA....pt ca nu stii cei cu tine......mi/ai zis ca te/a banat vavan degeaba banuindute de wall ......greseala mea e ca yo credeam ca vb cu smenaru ....... si tu Toocxyc...mi/ai zis ca nici macar nu ti/a facut poze...plm.....ti/am zis ca am sa ii spun lui never sa vedem ce parere are despre comportarea adminului Vavan.........mai pe scurt.....din cauza ta l/am acuzat involuntar pe vavan iar never l/a lasat fara admin.....cred ca iti meriti un mare BAN PERMANENT pt tot scandalul pe care l/ai provocat......bag pl nu mai inteleg nimic.......Neutral
Sus In jos
http://..............
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:29 am

Bai ciz...tu creca stai prost cu memoria....noaptea nu te trezesti din somn ? nu ai halucinatii ? Ce treaba are wa vivan nebunu ..ca eu nu am zis nimic de el..cei cu tine...Tu nu vezi despre cine scriu si despre cine se discuta ?Trezestete wa ca dormi pe tine...
Sus In jos
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 4:39 am

A...si mai bine te-ai lasa de comentariile pe forum ca oricum esti in plop si plopu`n aier. Sanatate si virtute nea horro. Mai lasa filmele horror si cu impuscaturi..ca te duci lavale. hai pa ....Sper sa inteleaga ceilalti care intra si se uita ..daca tu nu intelegi...si mai ajutatil si voi cei care intrati sa inteleaga si big ciz asta ce se discuta.
Sus In jos
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitimeJoi Noi 05, 2009 11:42 am

Luni se va stabili ADMINII SERVERULUI
TOPIC CLOSE
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Dati-va cu parerea daca e bine Empty
MesajSubiect: Re: Dati-va cu parerea daca e bine   Dati-va cu parerea daca e bine Icon_minitime

Sus In jos
 
Dati-va cu parerea daca e bine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: XgameCs.malware-site.www :: Reclamati Admini-
Mergi direct la: