Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
Soccer Jam Mod Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
Soccer Jam Mod Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
Soccer Jam Mod Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
Soccer Jam Mod Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
Soccer Jam Mod Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
Soccer Jam Mod Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
Soccer Jam Mod Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
Soccer Jam Mod Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
Soccer Jam Mod Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 Soccer Jam Mod

In jos 
AutorMesaj
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

Soccer Jam Mod Empty
MesajSubiect: Soccer Jam Mod   Soccer Jam Mod Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 1:56 pm

Acest Mod este destul de cautat de multe persoane......un mod care schimba gameplay-ul aproape in totalitate cs-ului....care sant pasionati de footbal...atunci va trebuie acest mod....modul este un plugin Amxmodx (merge numai pe Amxmodx).

Pregatire de Instalare: Prima data extragem,de aici prima arthiva adica SoccerJam mod...in aceast arhiva veti gasii fisierele: Faketeambot.amxx , SoccerJam.amxx , SoccerJamt.txt , SoccerJam_help.txt...si nu in cele din urma veti mai gasii inca o arhiva tot de SoccerJam denumita SoccerJam.Files.zip....aici veti gasii 3 foldere: maps , models, sound.

Instalare SoccerJam: Prima data punem SoccerJam.amxx in addons/amxmodx/plugins si editam in addons/amxmodx/configs/plugins.ini adaugam linia soccerjam.amxx (retineti...fara majuscule...adica tot ce scrieti in plugins ini sa nu contina litere mari...doar mici)!
La fel se cere sa faceti si cu pluginul Faketeambot.amxx (acest plugin este pt a adauga boti pe server pt a nu tine serverul gol....ceea ce noi nu avem nevoie de acest plugin...si in mod normal botii nu ar trebuii sa mearga pe internet...doar pe lan...deci daca bagati acest plugin si aveti serverul pus pe internet si nu pe lan ....nu o sa va mearga serverul....eu sugerez sa ''nu'' adaugati ''Faketeambot.amm'' pt ca nu o sa aveti nevoie de el..cum am spus este doar pt cei ce tin serverul pe lan...deci instalam tot pana aici in afara de Faketeambot.amxx (care au serverul pe lan este recomandat sa puneti Faketeambot.ammx...pt ca altfel nu va merge!
Acum desfacem arhiva SoccerJam.Files.zip unde avem maps, models, si sound! copiem astea 3 foldere unde se cere adica , maps in maps, models in models, si sound in sound!
Ultima parte a instalarii: Copiem fisierele astea 2 SoccerJam.txt si SoccerJam_help.txt in cstrike/addons/amxmodx/data/lang!

Cam asta a fost instalarea SoccerJam MoD in mod normal instalarea vine doar cu o singura harta ceea ce este si cea mai jucata ca un fel de_dust2 ar venii pe deatmatch....dar daca tot am venit si cu acest mod va mai aduc si 2 harti in plus pt acest mod...deci in total o sa aveti 3 harti de soccerjam....hartile astea se gasesc destul de greu pt ca modul este nou si nu prea sau facut harti pt acest mod....dar o sa se faca daca modul a aparut fiti siguri ca si harti vor fi....
Harti :sj_monynet_2 si sj_natureworld

SURSA
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
 
Soccer Jam Mod
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pro.Evolution.Soccer.2010-RELOADED.torrent

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: Counter-Strike 1.6 :: Resurse :: Moduri-
Mergi direct la: