Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Empty
MesajSubiect: Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz   Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeVin Noi 06, 2009 9:29 pm

In ceea ce ma priveste pe mine jazzy e PRO.....doar ca lipseste pe toata lumea de respect....daca ai vb si tu mai frumos in general poate nu ar mai fi discutii urate pe forum cu si despre tine.....
Daca tu ai ajuns sa joci bine nu te poti astepta ca toata lumea sa fie la fel....si nici nu iti da dreptul sa critici pe toti......
A i fi fost un admin bun dar nu ai ramas fara pt ca nu stii sa/l folosesti...repet :
RESPECTA SI VEI SI RESPECTAT..!!!!!
Sus In jos
http://..............
srl_bogdan

srl_bogdan


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 22/10/2009
Varsta : 37
Localizare : iasi

Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Empty
MesajSubiect: Re: Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz   Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 3:49 am

Eu unul nam nimic personal cu el dar este foarte arogant eu nu iam zis nimic iam facut poze si el ma luat peste picior ,iam zis zis sa imi trimita pozele la id mess dar probabil nu a vazut si dupa am intrat in joc ,iam zis ca ii dau ban dar a continuat cu arogantele asa ca iam dat ban ,dupa amiaza ia dat si blackangel a intrat pe el pe mess si la injurat.cam atat aveam de spus P.S: am 24 de ani Smile) nustiu cati ani ai tu jazzy dar dupa comportament nu dai dovada de maturitate .Cu acest prilej va salut pe toti(r3 all)fiind primul meu mesaj pe forum.have fun bounce bounce
Sus In jos
 
Un mic mesaj de la The Big Bad Ciz
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: XgameCs.malware-site.www :: Cs Ban-
Mergi direct la: