Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
Schimbare Hartii !! Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 Schimbare Hartii !!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
VaVaN NeBuNu ;x
Admin Server
Admin Server



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Verona/Nogara

Schimbare Hartii !! Empty
MesajSubiect: Schimbare Hartii !!   Schimbare Hartii !! Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:23 pm

Alloraa de exemplu io am bagat de_westwood mapa SI dupa incepe unu Bah ca nu schimbi si tu mapa asta io ii zik nu ca abia am puso mai vine unu bah da no schimbi si inca unu si inca si no trecut niki 10 min din mapa Si Stiu ca inainte sa schimb mapa tre sa joake 20 de runde dar daca asa tot insista io ce sa le fak??

Akum nu stiu ce sa fak inprivinta asta cand sunt 6 7 jukatori cand imi zik schimaba mapa cand io abia am puso Io nu stiu ce sa fak Very Happy . astept si io niste pareri Ms.




By VaVaN NeBuNu ;x
Sus In jos
http://www.xgame.tk/
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

Schimbare Hartii !! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Hartii !!   Schimbare Hartii !! Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 10:41 pm

Parerea mea e ca daca dai la vot lumea alege....e normal ca lumea care nu a ales mapa iesita la vot sa obiecteze....pana la urma ei au ales.....

In ceea ce priveste votemap-ul tau......deci mapele alese de tine.......,daca sunt disconcordante din acest punct de vedere......ex:pui inferno nuke si d2 si lumea vrea kabul si aztec.....satept si yo raspunsul ownerilor..Smile
Sus In jos
http://..............
buton
Admin Server
Admin Server



Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 14/08/2009

Schimbare Hartii !! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Hartii !!   Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 1:19 am

Este exemplul acelora care cand vin cele 5 harti la vot apasa 1,2.....8 sa scoata cate o arma,cutit etc si nu voteaza ceea ce vor. parerea mea este aceea ca, daca pe server sunt sa zicem 20 de jucatori din care 5-6 vor sa schimbi harta dai mai intai un amx_vote schimbam? si vezi ce iese. spor la frage
Sus In jos
Bl4cK@Ng3L
Admin Server
Admin Server
Bl4cK@Ng3L


Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Torino

Schimbare Hartii !! Empty
MesajSubiect: hmmm   Schimbare Hartii !! Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 6:57 am

De votat se da in ultimele 3 mnute cand se termina mappa...si nu se da la inceputul rundei sa se faca greseala de care vorbeste buton,,,ci se da aproape de sfarsitul rundei sa fie aproape toti morti...asa sunt atenti la ce voteaza,,,eu facand asa nu am prea avut problemele de care vorbiti voi....in plus ceea ce a iesit la vot trebuie sa ramana pentru 20 runde(regulamentul).daca cer unu,doi chiar si trei sa se schimbe le dai replica "voi ati votat"..punct Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Schimbare Hartii !! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare Hartii !!   Schimbare Hartii !! Icon_minitime

Sus In jos
 
Schimbare Hartii !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: La cafea :: Discutii libere-
Mergi direct la: