Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
tlglpd




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/11/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 3:14 pm

forcefuLL - uIscE bEatHa (RADIO): Giu' la testa!
bLtsSs si unisce alle forze Counter-Terrorist
forcefuLL - uIscE bEatHa (RADIO): Giu' la testa!
Kicked by Console: "leis (banned for 1447 min)"
Kicked :"le







Fara poze ! Fara freo explicatie , Nimic Smile e unul dintre putinele servere pe care am lag 5 , 10 deci nu vreau ban degeaba aici Sad

am auzit ca m'a filmat vreau sa uploadeze filmul ori sa'mi scoateti banul daca se poate ... daca nu se poate asta este bravo lui "smenaruL" ori "smekerul" nu mai tin minte cum ii spune oricum are ochi de admin Wink
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 4:47 pm

Pai dupa ce o sa vedem demo ne vom convinge.....
Nu cred ca ti/a dat ban aiurea smenaru.....
Pana la proba contrarie.....
Sus In jos
http://..............
tlglpd




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/11/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 11:21 pm

pana acum nu am vazut nici un raspuns nici de la smenarel nici de la presupusi owneri ... np cred ca s'a speriat cand a revazut demoul smenarika . totush pana la craciun sper sa'l uploadeze Wink
Sus In jos
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 2:43 am

De ce nu upoloadezi tu,demoul pe un host,asa il luam si noi si ne uitam
Demoul il gasesti la tine in PC in folderul cstrike
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 12:15 am

tlglpd de ce nu uploadez tu demoul???????
daca il ai danil si noua si daca iti par suspect tu insati nu te mai plange..........
Sus In jos
http://..............
tlglpd




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/11/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 3:21 am

bai copile Smile) tu faci matematica cu profesoara de religie ? cum sa uploadeaz eu demoul daca el s'a pus spectator si a dat record "demo" ... automat demoul se salveaza in calculator la el ce legatura are el cu mine Sad luativa de mana aman2 intrati pa gagal,gugal,gigil scrieti Counter-Strike Beginner's dupa ce terminati de citit articolul puteti replica pe forum
Sus In jos
jAZZy




Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 08/10/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 12:30 pm

tlglpd a scris:
bai copile Smile) tu faci matematica cu profesoara de religie ? cum sa uploadeaz eu demoul daca el s'a pus spectator si a dat record "demo" ... automat demoul se salveaza in calculator la el ce legatura are el cu mine Sad luativa de mana aman2 intrati pa gagal,gugal,gigil scrieti Counter-Strike Beginner's dupa ce terminati de citit articolul puteti replica pe forum

tlg stai chill copii astia de aici sunt putin cam idioti . ok putin mai mult
scotetii banul la baiat sa va fut in cur ca nu are nimic .... e CLEAR
am jucat cu el atata timp dar nu are nimic

trust me .
unban fast
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 2:28 pm

ba stii...mai date/n gatu mati si tu si jzzy!!!!!!!
Sus In jos
http://..............
jAZZy




Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 08/10/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 2:52 pm

The_Big-Bad_Ciz a scris:
ba stii...mai date/n gatu mati si tu si jzzy!!!!!!!

dc vorbesti asea murdar ? Sad
e jazzy nu e jzzy
si dute in in loc de "dute/n

e grele romana asta Sad

big shut the fuck up pliz
ca sa nu`ti dau maxim Sad
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 4:59 pm

nu stiu ce sa zic...m/am speriat...a si apropo tu ai de invatat romana nu yo tinere.....mai ai mult sa ajungi la nivelul meu intelectual copile si nu o spun sub forma de lauda ci ca sa te ajut.....DE DRAGUL UNIVERSITATII FRATE CITESTE O CARTE!!!!
Sus In jos
http://..............
tlglpd




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 08/11/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeVin Noi 13, 2009 7:22 pm

a si apropo tu ai de invatat romana nu yo tinere

ups Question
Sus In jos
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeSam Noi 14, 2009 1:54 am

OK gata cu cearta si am scos BANUL
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
Bl4cK@Ng3L
Admin Server
Admin Server
Bl4cK@Ng3L


Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Torino

ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitimeLun Noi 16, 2009 11:50 am

dap....vedeti ca demourile le gasiti la voi in computer...eu dau comanda amx_demo iar demoul til face counterul tau in folderul steam\steamaps\counterstrike...la fel ca si pozele...nu mi se salveaza mie in pc...
Sus In jos
Continut sponsorizat





ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Empty
MesajSubiect: Re: ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|   ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.| Icon_minitime

Sus In jos
 
ban aiurea :) |._*|tLgLpd*_.|
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admini aiurea

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: XgameCs.malware-site.www :: Cereri Unban-
Mergi direct la: