Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat

In jos 
AutorMesaj
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Empty
MesajSubiect: LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat   LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Icon_minitimeVin Oct 02, 2009 1:58 am

LG Electronics lanseaza terminalul LG GD510, sau denumit mai simplu “Pop”, cel mai compact telefon mobil cu ecran tactil cu diagonala de 3 inci existent pe piata. Modelul LG GD510 reprezinta telefonul ideal cu ecran tactil pe care l-au asteptat consumatorii pasionati de acest tip de terminale.

LG GD510 reda muzica si filme pe mai multe formate standardizate si încorporeaza o memorie interna de 8GB, oferind în acest fel suficient spatiu pentru stocarea unui numar mare de fisiere. Telefonul dispune de un browser usor de utilizat ce faciliteaza accesul rapid la informatiile stocate pe telefon direct de pe ecranul cu o diagonala de 3 inci. GD510 încorporeaza o camera de 3 megapixeli pentru fotografii si înregistrari video la o calitate superioara.

LG GD510 va fi disponibil începând cu jumatatea lunii octombrie în Europa. Preturile vor varia în functie de pietele pe care va fi lansat si de optiuni, urmând a fi anuntate separat pentru fiecare piata.



LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat Lg-gd510-touchscren-phone
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
 
LG GD510, telefonul cu ecran tactil extrem de usor de utilizat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: La cafea :: News hardware si software,jocuri si telefonie-
Mergi direct la: