Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 My best regards menbrilor forumului...

In jos 
+5
VaVaN NeBuNu ;x
Jaggy
buton
N3V3RM!ND
The_Big-Bad_Ciz
9 participanți
AutorMesaj
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 3:27 am

BA DECI DE CE TACE LUMEA IN HALUL ASTA AICI....?????????


Uite tema zilei........


Cui ii place sa fumeze ierburi ilegale...???

Cine e deacord...........si..........cine nu???
Sus In jos
http://..............
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 11:55 am

Drep sa spun,am incercat si eu odata dar de atunci am lasato balta,ca am dormit mai mult de 24h
My best regards menbrilor forumului... Marihuana2
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: ..................................   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Oct 20, 2009 1:14 pm

e prea tare poza.....Smile))))
Sus In jos
http://..............
buton
Admin Server
Admin Server



Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 14/08/2009

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeVin Oct 23, 2009 8:18 pm

Fumatul dauneaza grav sanatatii!
Sus In jos
Jaggy

Jaggy


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 34
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMar Oct 27, 2009 9:00 pm

=)) da da bine zis geek
Sus In jos
VaVaN NeBuNu ;x
Admin Server
Admin Server



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 25/10/2009
Varsta : 30
Localizare : Verona/Nogara

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 4:00 pm

Bah asta cu Fumatul dauneaza grav sanatatii!! ii adevarata dar io am vazut la scoala in baie in pauza marochini,ablaneji,romani de toate natiile fumeaza, tigari si altele care niki basescu no vazut asa ceva niki cei mai mai drogati no vazut ce fumeaza astia pe la scoli Smile)
Sus In jos
http://www.xgame.tk/
Bl4cK@Ng3L
Admin Server
Admin Server
Bl4cK@Ng3L


Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 17/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 5:28 pm

FUMATI FRATE IARBA...e o planta creasca lasata de dumnezeu Smile,,,e si medicinal pe deasupra Razz,,,,are o goraza de efecte pozitive,,mai ales la pat..testat de mn Smile
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Oct 28, 2009 6:06 pm

Pot spune doar ca pana acum nu am de ce sa ma plang...nici in general nici in pat.....fumati weed.....si veti vedea lumea altfel..... afro geek jocolor
Sus In jos
http://..............
popa

popa


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 04/11/2009
Varsta : 33
Localizare : modena IT

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 4:15 pm

Poi cum e weed-ul asta, eu in afara de iarba si fum(de mai multe feluri) nu am mai fumat nik...infine si eu sunt pro iarba:P
Sus In jos
http://derejancristian.hi5.com
Paulik




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 31/10/2009
Varsta : 32
Localizare : torino/bacau

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: traiasca iarba:X:X   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 5:03 pm

popa a scris:
Poi cum e weed-ul asta, eu in afara de iarba si fum(de mai multe feluri) nu am mai fumat nik...infine si eu sunt pro iarba:P

wa frate weed = iarba.... deci eu zik k nu dauneaza.... am vazut destule documentare kre spun k nu dauneaza... e cv natural.... e folosita in scopuri medicale si kesti deci kiar face bn... si in plus itzi vine un kef de futai maxim.... deci sa traiasca iarba:X
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeSam Noi 07, 2009 10:36 pm

In acest moment fumez un mare JOINT ...... prea tare....dupa o zi grea merge ceva linistitor....peace all...
Sus In jos
http://..............
ToXyC

ToXyC


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Venetia

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 10:35 am

Salut...eu unu fumez tigari normale de la varsta de 6 ani pentru ca ma fortat o matusa care avea grija de mine (dadaca:)) ) Am fumat o singura data iarba si nu am simtit absolut nimic,iar acum cateva zile un prieten de prin venetia mia dat kannone sau dracu stie cum se keama....tot la fel nici un rahat oare de ce ? dar sa stiti ca oricum n`am sa mai fumez prostii de alea..tot cu tigara normala am sa raman ! Oricum presupun ca fac mult mai mult rau fata de paiele astea care le fumez de zi cu zi asa ca mai bine dati banii pe altceva decat pe iarba. Puneti mana si smulgeti un smok de iarba din gradina...la urscat..si va rupeti tot in voi iar banii va luati de mancare Smile))) sau astia mai mici...niste bomboane mentolate Smile
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 4:53 pm

Nu ai fumat ce trebuie yo fumez de 3 ani si ma ia la fel de bine si acum.......plm..Razz
Sus In jos
http://..............
Paulik




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 31/10/2009
Varsta : 32
Localizare : torino/bacau

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: traiasca iarba:X:X:X   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 12:26 am

krede.ma k tot timpul knd fumez ma sparg... dak nu ma simteam bn nu mai fumam... nu sunt unu din ala kre fumeaza doar pt k prieteni lui fumeaza.... kiar am decis sa merg si la amsterdam, mi.am luat deja bilet:D:X... deci crede.ma k tot timpul knd fumezi te spargi... sunt tot felu de documentare kre itzi spun k dauneaza, altele spun k n.ai nik dak fumezi, ba kiar face bn... nush kre e adevaru... stiu doar o singura kestie, k ma ajuta sa vad lumea dintr`o prospectiva mai buna... deci traiasca iarba.... ps... m.am dus spart la scoala, nu invatzasem aproape nimik, toti colegi au luat 4, am ascultat knd a ascultat o colega, m.a kemat si pe mn, m.am dus si am luat 7 deci nah... si e a 2 a oara knd mi se intampla sa ma asculte spart si sa nu invatz nik si sa iau nota mare... :X:X:X
Sus In jos
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeMier Noi 11, 2009 11:44 pm

ba yo am terminat scoala de ceva timp...plm....cred ca daca aveam in romania ce am aici ma lasam de scoala...sincer.....
Sus In jos
http://..............
N3V3RM!ND
Owner
Owner
N3V3RM!ND


Numarul mesajelor : 200
Data de inscriere : 05/08/2009

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 2:49 am

ia terminatio cu iarba sa nu ne inchida astia forumul. lol!


Ultima editare efectuata de catre N3V3RM!ND in Joi Noi 12, 2009 11:50 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://xgame-community.forumgratuit.ro
The_Big-Bad_Ciz
Admin Server
Admin Server
The_Big-Bad_Ciz


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 18/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Torino

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 10:05 am

pirat
de ce sa il inchida ?.......de ciuda ca nu baga si ei..lol.....Razz
oricum bun subiectul meu...nu?..Razz
Sus In jos
http://..............
Paulik




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 31/10/2009
Varsta : 32
Localizare : torino/bacau

My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: my best regards membrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitimeJoi Noi 12, 2009 10:15 pm

krede.ma k a fost smekera;)... mai deskide un topik q altceva:P
Sus In jos
Continut sponsorizat





My best regards menbrilor forumului... Empty
MesajSubiect: Re: My best regards menbrilor forumului...   My best regards menbrilor forumului... Icon_minitime

Sus In jos
 
My best regards menbrilor forumului...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulamentu Forumului !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: La cafea :: Discutii libere-
Mergi direct la: