Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Il nuovo forum e www.csxgame.com
Xgame-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Xgame-Community


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
****....<<<<::::Welcome to the community XGAME::::>>>>....****
Noul forum www.csxgame.com
Ultimele subiecte
» Va dau un sait!!
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeMier Noi 25, 2009 7:06 pm Scris de VaVaN NeBuNu ;x

» >>Ban Zone<<
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 9:27 pm Scris de buton

» DC BAN NEVERMIND??????
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeMar Noi 24, 2009 4:08 pm Scris de eZequeZ

» salut tuturor adminilor
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeLun Noi 23, 2009 9:42 pm Scris de buton

» Cerere Give It To Me X La
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 11:23 am Scris de Give It To Me X La

» ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am Scris de Deadmau5

» Cosmaru cerere admin :D
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:22 am Scris de N3V3RM!ND

» Cerere intrare e3
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:17 am Scris de N3V3RM!ND

» cerere I.N.I.T.I.A.L. Z.
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 7:19 pm Scris de I.N.I.T.I.A.L. Z.

Statistici
Parteneri
forum gratuit
Krong Solutions
Vizitează LINK GENIUS

 

 ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu

In jos 
AutorMesaj
Deadmau5




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/11/2009

ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Empty
MesajSubiect: ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu   ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu Icon_minitimeDum Noi 22, 2009 2:40 am

deci in ziua de 22.11.2009 la ora 00.33 mi-am luat ban pe nedrept de la scolfyd fara aviz, poze sau chesti de genu..deci..nevermind daca nu te superi avand in vedere ca tu esty owner vb cu scolfyd si zi sami imi zica si mie pe ce motiv mi-am luat ban ca sincer nu mi se pare corect sa imi iau ban fara sa stiu dc...apropo ip meu e:109.115.7.158...
Sus In jos
 
ban pe nedrept fara poze aviz sau ceva de genu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu mer ceva

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Xgame-Community :: XgameCs.malware-site.www :: Cereri Unban-
Mergi direct la: